0

MKS PRZASNYSZ

ZAGRALI W PŁOŃSKU

29 kwietnia 2026, 20:38

Rozmiar tekstu: A A A

Podopieczni Trenera Tomasza Kamińskiego zaprezentowali sie z bardzo dobrej strony na turnieju: 

Młodzieżowe Orlikowe Mistrzostwa Powiatu Płońskiego ✊⚽

Piękne bramki, wiele wygranych pojedynków 1vs1 oraz dużo niesamowitych akcji za co wielkie brawa dla tych młodych piłkarzy. 

Kolejny duży krok w dalszym rozwoju tych utalentowanych zawodników????

Nasz zespół reprezentowali :

Franciszek Kamiński

Franciszek Ćwiek

Oskar Skorupski 

Jakub Grzelak 

Ignacy Ptak 

Oskar Majkowski 

Aleksander Tański

Magdalena Leśniewska


Administrator

Administrator


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Dodaj pierwszy komentarz.