ZAGRALI W PŁOŃSKU
29 kwietnia 2026, 20:38

Rozmiar tekstu: A A A
Podopieczni Trenera Tomasza Kamińskiego zaprezentowali sie z bardzo dobrej strony na turnieju:
Młodzieżowe Orlikowe Mistrzostwa Powiatu Płońskiego ![]()
![]()
Piękne bramki, wiele wygranych pojedynków 1vs1 oraz dużo niesamowitych akcji za co wielkie brawa dla tych młodych piłkarzy.
Kolejny duży krok w dalszym rozwoju tych utalentowanych zawodników![]()
Nasz zespół reprezentowali :
Franciszek Kamiński
Franciszek Ćwiek
Oskar Skorupski
Jakub Grzelak
Ignacy Ptak
Oskar Majkowski
Aleksander Tański
Magdalena Leśniewska
Administrator
Komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Dodaj pierwszy komentarz.