XI KOLEJKI
29 kwietnia 2026, 20:33

Rozmiar tekstu: A A A
Dzięki sobotniej wygranej z KS Ożarowianka Ożarów Maz. 4:0 i bardzo dobrym meczu biało-niebieskich, dwóch zawodników MKS Przasnysz znalazło się w XI kolejki ![]()
Są nimi:
Wielkie brawa i gratulacje dla chłopaków za świetne spotkanie, które zostało docenione i zauważone ![]()
![]()
Administrator
Komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Dodaj pierwszy komentarz.
Wiadomości
W drugiej połowie pokazaliśmy dziś duże zaangażowanie i wolę walki co przełożyło się na trafienia do siatki rywala
Szanujemy ten punkt, bo goście dziś kilkukrotnie poważnie zagrozili Naszej bramce. Jednak doskonale dysponowany Michał Subczyński bronił strzały gości z Łomianek