0

MKS PRZASNYSZ

XI KOLEJKI

29 kwietnia 2026, 20:33

Rozmiar tekstu: A A A

Dzięki sobotniej wygranej z KS Ożarowianka Ożarów Maz. 4:0 i bardzo dobrym meczu biało-niebieskich, dwóch zawodników MKS Przasnysz znalazło się w XI kolejki ✊

Są nimi:

✅ Emil Żółtek 

✅ Jacek Kopciński

Wielkie brawa i gratulacje dla chłopaków za świetne spotkanie, które zostało docenione i zauważone ✌️????


Administrator

Administrator


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Dodaj pierwszy komentarz.