0

MKS PRZASNYSZ

PIĘKNA GRA SKRZATÓW

08 kwietnia 2026, 11:43

Rozmiar tekstu: A A A

W piątek 27.03 marca podopieczni trenera Tomasza Kamińskiego rozegrali swój drugi mecz ligowy na naszym obiekcie ⚽️

Nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony, co przełożyło się na wiele wspaniałych bramek ????

Dziękujemy drużynie APN Ostrołęka za wspólną rywalizację oraz wiele pozytywnych emocji, które towarzyszyły temu spotkaniu ????????


Administrator

Administrator


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Dodaj pierwszy komentarz.