PIĘKNA GRA SKRZATÓW
08 kwietnia 2026, 11:43

Rozmiar tekstu: A A A
W piątek 27.03 marca podopieczni trenera Tomasza Kamińskiego rozegrali swój drugi mecz ligowy na naszym obiekcie ![]()
Nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony, co przełożyło się na wiele wspaniałych bramek ![]()
Dziękujemy drużynie APN Ostrołęka za wspólną rywalizację oraz wiele pozytywnych emocji, które towarzyszyły temu spotkaniu ![]()
![]()
Administrator
Komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Dodaj pierwszy komentarz.