ORLIKI W GRZE
29 kwietnia 2026, 20:38

Rozmiar tekstu: A A A
Swoje ligowe zmagania rozpoczęły także Nasze Orlik, a za Nimi dwa bardzo dobre spotkania ![]()
Mecze z APC Ciechanów oraz PAF Płońsk obfitowały w mnóstwo strzelonych bramek, świetnej gry zawodników oraz emocjonujących zwrotów akcji.
Widać nie tylko radość w grze, ale również prawdziwy pokaz piłkarskich umiejętności ![]()
![]()
![]()
Dziękujemy rodzicom za obecność i doping ![]()
Administrator
Komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Dodaj pierwszy komentarz.
Wiadomości
TRAMPKARZE W PEŁNYM GAZIE
Zespół wykazał się dużym zaangażowaniem, konsekwencją oraz coraz lepszym budowaniem składnych akcji.
29 kwietnia 2026, 20:44
POWOŁANI NA KADRĘ!
Wielkie brawa dla chłopców i powodzenia na boisku
29 kwietnia 2026, 20:43